تعمیر لپ تاپ ( تعمیرات لپ تاپ )

تعمیر لپ تاپ خدمتی است که مجموعه آی تی سیتی برای مشتریان عزیز ارائه کرده و امکان تعمیرات لپ تاپ در تهران در حال حاضر قابل ارائه است. این خدمات شامل تعویض باتری، تعویض و تعمیر ال سی دی، تعمیرات مادربرد و پردازنده های مرکزی و گرافیک، مشکلات شبکه و کارت شبکه، تعمیر و تویض هارد و درایو نوری، تعمیر و تعویض کیبورد و … است که در محل فروشگاه فیزیکی به مشتریان عزیز ارائه شده و مخاطبان آی تی سیست نیز می توانند برای دریافت این  خدمات به مجموعه ما مراجعه کنند.

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ

به علت قیمت بالای لپ تاپ ها و همچنین نیاز کاربران به درگاه های خاص و لوازم جانبی تهیه شده قدیمی که سازگار با لپ تاپ های جدید نیستند، تعمیرات لپ تاپ یکی از راه حل های این موضوع بوده و تمایل کاربران به این کار بیشتر از هر زمان دیگری است. البته از سویی با توجه به نبود قطعات جایگزین برای سیستم های قدیمی و امکان تعمیر قطعات، خود عامل دیگری برای این موضوع بوده است که در اکثر موارد نیز این تعمیرات موفقیت آمیز بوده و کاربران می توانند مجددا از دستگاه های خود استفاده کنند.

021-45639

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل در حقیقت برای خدمتی مثل ارتقای هارد و یا تعمیرات سریع و رایج لپ تاپ است که در محل فروشگاه جزیره واقع در جزیره مجتمع پایتخت صورت می گیرد. این خدمکات شامل تعویض باتری، کیبورد و موارد مشابه ای است که نیاز به صرف زمان طولانی و باز شدن کامل دستگاه ندارد.

این خدمات امکان ارائه شدن را با سرعت بالایی داشته و به این شیوه کاربران نیز نیازمند صبر و بدون دستگاه ماندن را نداشته و به سادگی قادر به ادامه فعالیت خود با وقفه ای کوتاه و چند ساعته هستند.

021-45639

عیب یابی لپ تاپ و مشاوره رایگان قبل از تعمیر لپ تاپ

عیب یابی لپ تاپ و مشاوره رایگان قبل از تعمیر لپ تاپ یکی از خردماتی است که مجموعه آی تی سیتی به عنوان وظیفه حرفه ای و اخلاقی خود به کاربران ارائه می کند. این امکان به این صورت است که شما با مراجعه به مرکز خدمات تعمیری واقع در فروشگاه جزیره پایتخت این مجموعه، با تکنیسین های فنی صحبت کرده و با دستگاه عیب یابی اولیه می شود.

عیب یابی لپ تاپ

عیب یابی لپ تاپ

این عیب یابی ممکن است که زمان بر بوده و در این صورت پس از حصول اطمینان از عیب یابی، همکاران فنی ما با کاربران تماس حاصل کرده و نوع مشکل، تعمیر مورد نیاز و هزینه آن را به کاربران اعلام کرده و تصمیم گیری نهایی را به عهده کاربران می گذارند.

همچنین در یک قدم قبل از این موارد، به کاربران عزیز در مورد تعمیر یا تعویض دستگاه مشاوره های رایگان لازم داده می شود، زیرا ما وظیفه خود را آگاه سازی و بالا بردن سطح اطلاعات کاربران می دانیم.

021-45639

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ در مجموعه آی تی سیتی با بالاترین کیفیت و به روز ترین تجهیزات صورت می گیرد. در این مجموعه با توجه به اهمیت بالا و حساسیتی که بخص تعمیرات دارد، از ابتدا به گونه ای این مرکز بنا شده تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و تخصصی ترین تعمیرات ارائه کند.

در مرکز تعمیرات آی تی سیتی مختصصین مجرب و ورزیده که با تجربه نیز هستند، با به روز ترین تجهیزات تعمیراتی و دستگاه های پیش رفته اقدام به بازگشایی، عیب یابی و تعمیر دستگاه های ارزشمند و مهم شما کرده تا اطمینان حاصل شود بالاترین کیفیت را به کاربران ارائه می کنیم.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

با توجه به دغدغه کاربران و البته مشکلاتی که در سال های اخیر در بحث تعمیرات لپ تاپ و کیفیت کار برخی از مراکز غیر استاندارد رخ داده، مجموعه آی تی سیتی سعی کرده تا با ارائه خدمات استاندارد و با کیفیت در کنار قیمت مناسب، بهترین تجربه را برای کاربران رغم بزند.

 

سرویس لپ تاپ

سرویس لپ تاپ در اصل، سرویس های دوره ای است که شامل غبار گیری، تعویض خمیر حرارتی سیلیکونی آن و البته سرویس های نرم افزاری مثل پاکسازی کش، دیفراگمنت HDD و .. است که توسط مجموعه آی تی سیتی به کاربران عزیز که نیاز به این خدمت دارند، عرضه می شود.

این خدمات می تواند به صورت دوره ای و طی بازه های زمانی مشخص توسط متخصصین ما صورت گرفته تا از شرایط دستگاه و اینکه دستگاه کاربر در بهترین شرایط کاری است، اطمینان حاصل شده و خیال کاربران از بازت عدم افت قدرت و کارایی محصولاشان، آسوده باشد.

سرویس لپ تاپ

سرویس لپ تاپ

این خدمت به دو صورت عادی و قراردادی به کاربران ارائه شده که در نوع قراردادی، ادارات و موسسات می توانند با عقده قرارداد، این خدمات را در محل موسسه یا اداره خود دریافت کرده و کارشناسان آی تی سیتی به محل آنها اعزام شده و ارائه خدمات را در آنجا انجام دهند تا خیال مجموعه از بابت امنیت اطلاعات خود آسوده باشد.

 

سرویس کامپیوتر

سرویس کلمپیوتر را می توان شامل سرویس های دوره ای شامل غبار گیری، تعویض خمیر حرارتی سیلیکونی آن و البته سرویس های نرم افزاری مثل پاکسازی کش، دیفراگمنت HDD و .. دانست که توسط مجموعه آی تی سیتی به کاربران عزیز که نیاز به این خدمت دارند، عرضه می شود.

این خدمات می تواند به صورت دوره ای و طی بازه های زمانی مشخص توسط متخصصین ما صورت گرفته تا از شرایط دستگاه و اینکه دستگاه کاربر در بهترین شرایط کاری است، اطمینان حاصل شده و خیال کاربران از بازت عدم افت قدرت و کارایی محصولاشان، آسوده باشد.

این خدمت به دو صورت عادی و قراردادی به کاربران ارائه شده که در نوع قراردادی، ادارات و موسسات می توانند با عقده قرارداد، این خدمات را در محل موسسه یا اداره خود دریافت کرده و کارشناسان آی تی سیتی به محل آنها اعزام شده و ارائه خدمات را در آنجا انجام دهند تا خیال مجموعه از بابت امنیت اطلاعات خود آسوده باشد.

 

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس یکی از حساس ترین عملیات های قابل انجام روی محصولات این شرکت است. زیرا قطعات الکترونیکی موجود در درون این دستگاه ها به صورتی طراحی و تولید شده که تنها متخصصین و افراد تأیید صلاحیت شده از طرف ایسوس قادر به تست، عیب یابی و رفع عیب هستند.

به همین دلیل تنها مجموعه های حرفه ای و با سابقه قادر به انجام درست و صحیح این تعمیرات بوده و در صورت انجام این خدمات توسط افراد و مجموعه های متفرقه، امکان خرابی محصول و عدم امکان تعمیر مجدد و بازیابی اطلاعات وجود دارد. به همین دلیل بهتر است انتخاب درستی از سمت کاربران در مورد مراکز تعمیرات ایسوس اتخاذ شود.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

مجموعه آی تی سیتی با توجه به سابقه طولانی که پشتوانه تاسیس مجموعه بوده و ارتباطات مناسب با این شرکت و شرکای آن در ایران، به راحتی می تواند بالاترین استاندارد ممکن در بحث خدمات تعمیری را به کاربران این برند ارائه کند.

021-45639

تعمیر لپ تاپ لنوو

تعمیر لپ تاپ لنوو نیز خدمتی است که در مجموعه آی تی سیتی به کاربران ارائه شده و به همین دلیل سعی شده تا با بالاترین استاندارد ممکن و البته بهترین کیفیت خدمات و قطعات این خدمت به کاربران ارائه شده تا با رضایت از خدمات مجموعه آی تی سیتی بهره مند شوند.

لپ تاپ های لنوو که یکی از محبوب ترین برند های بازار است، به علت حضور مدل های متعدد قطعا در جمع لپ تاپ هایی هستند که خدمات تعمیری برای آنها از تقاضای زیادی برخوردار بوده و می توان گفت که نیاز کاربران به این موضوع کاملا احساس شده است.

به همین دلیل مجموعه آی تی سیتی با فراهم کردن شرایط و امکانات مورد نیزا و بهره گیری از نیروی مجرب و با تجربه در کنار بهترین تجهیزات تعمیراتی و تامین قطعات اصلی برای تعمیرات محصولات این برند، این خدمت را با بالاترین کیفیت به کاربران عرضه کرده تا این عزیزان با خیالی آسوده قادر به تعمیر لپ تاپ های لنووی خود باشند.

 

تعمیر لپ تاپ اپل

تعمیر لپ تاپ اپل با توجه به شرایط فعلی و قیمت های بالای محصولات این شرکت به یکی از پر تقاضا ترین خدمات تعمیری در سطح کشور تبدیل شده است. زیرا این شرکت از ابتدای فعالیت خود نیز هیچ نماینده رسمی در بازار ایران نداشت و به همین دلیل بازار تعمیرات این دستگاه توسط مراکز تعمیرات ایجاد شد.

محصولات شرکت اپل به کیفیت بالا مشهور هستند اما در چند سال اخیر و با تغیرات گسترده در طراحی و مهندسی سخت افزار این محصولات، در زمان خرابی تعمیرات این دستگاه ها پیچیده شده و با تغییر پردازنده های لپ تاپ های جدید اپل، این موضوع برای لپ تاپ های این برند نیز پیش آمده است.

در مجموعه آی تی سیتی تلاش ما فراهم کردن یک محیط مناسب برای تعمیرات تخصصی لپ تاپ های برند اپل بوده که باعث شده تا این امکان برای کاربران فراهم شود که با خیالی آسوده، دستگاه های خود را به متخصصین مجرب مجموعه آی تی سیتی سپرده تا خدمات تعمیراتی روی محصولاتشان صورت پذیرفته و با رضایت کامل از مجموعه ما محصول خود را دریافت کنند.

021-45639

تعمیر لپ تاپ اچ پی

تعمیر لپ تاپ اچ پی نیز خدمت دیگری است که آی تی سیتی سعی کرده تا برای این برند محبوب در میان ایرانیان انجام دهد تا کاربارن با خیالی آسوده بتوانند با اعتماد به یک مرکز، تعمیرات لپ تاپ های اچ پی خود را به ما سپرده و با رضایت کامل از خدمات ما، از این سرویس استفاده کنند.

اچ پیاز برند های امریکایی است که به واسطه نمایندگان فرعی ( با چند واسطه ) وارد بازار کشور شده و در اکثر موارد این محصولات با مشکلاتی از قبیل نبود تعمیرکار مجرب و خبره در کنار کمبود قطعات تعمیری روبرو شده و همین مسئله باعث می شود تا بسیاری از مشتریان این برند با مشکلات مختلفی در زمان داشتندستگاه و نیاز به تعمیرات روبرو شوند.

تعمیر لپ تاپ اچ پی

تعمیر لپ تاپ اچ پی

به همین دلیل مجموعه آی تی سیتی سعی کرده تا با فراهم کردن شرایط مناسب و تامین قطعات و کادر مجرب و ورزیده خود، این خدمت مهم و حیاتی را به کاربران ایرانی این برند عرضه کرده تا تجربه کاربری خوبی را برای آن ها فراهم کند.

 

تعمیر لپ تاپ ام اس ای

تعمیر لپ تاپ ام اس ای با توجه به حجم محبوبیت این برند، یکی از نیاز های پر متقاضی در کشورمان یعنی ایران است. محصولات ام اس آی از ابتدای ورود به بازار کشورمان همیشه مورد استقبال مخاطبان بوده و به همین دلیل نیاز به تعمیرات محصولات این شرکت نیز به صورت گسترده ای در کشورمان حس می شود.

ام اس آی با وجود برندی معتبر بودن همانند سایر برند ها گاه مدل هایی را تولید کرده که با گذر زمان نیاز به تعمیرات در آنها بیش از هر مدل دیگری حس شده و به دلیل محدودیت هایی که در ایران وجود دارد، همه کاربران نمی توانند سرویس تعمیرات و رفع مشکلات خوبی را تجربه کنند.

تعمیر لپ تاپ ام اس ای

تعمیر لپ تاپ ام اس ای

به همین دلیل در آی تی سیتی ما این موضوع را به رسالت خود تبدیل کرده و با ارائه حرفه ای ترین خدمات تعمیراتی و نرم افزاری برای محصولات لپ تاپ برند ام اس ای سعی کرده ایم تا مشتریان این برند را نیز پوشش داده و رضایت این عزیزان را به هبترین شکل و با بالاترین کیفیت، جلب کنیم.

021-45639

تعمیر لپ تاپ دل

تعمیر لپ تاپ دل نیز در دسته خدامت پر اهمیت مجموعه آی تی سیتی قرار دارد، زیرا برند دل یکی از برندهای پرفروش و محبوب در میان ایرانی ها بوده و با توجه به سابقه طولانی این شرکت، لپ تاپ های آن میان ایرانیان از محبوبت بالایی برخوردار است که باعث شده حجم بالایی از دستگاه های ای برند وارد بازار کشور شده و فروخته شوند.

به همین دلیل میزان تقاضا برای خدمات تعمیراتی این برند بالا بوده اما عرضه خدمات حرفه ای و با کیفیت که بتواند رضایت مشتری را تا حد بالایی کسب کند، بسیار کم و حتی گاهی نایاب است و هیمن مسئله باعث شده تا این برند در میان مشتریان خود دچار کاهش محبوبیت شود.

تعمیر لپ تاپ دل

به همین دلیل در آی تی سیتی تصمیم گرفته ایم تا در کنار ارائه خدمات به سایر برند ها، تعمیرات لپ تاپ دل را نیز به مجموعه خود اضافه کرده و مطابق آخرین دستورالعمل های تعمیراتی این شرکت و دستگاه های تعمیری به روز و مناسب، خدمات تعمیراتی را به مشتریان این برند عرضه کنیم.

 

تعمیر نوت بوک و کامپیوتر

تعمیر نوت بوک و کامپیوتر در مجموعه آی تی سیتی به کاربران ارائه شده و همه مخاطبین این مجموعه می توانند از این خدمت استفاده کنند. همانگونه که پیشتر اشاره کردیم، این خدمات با توجه به شرایط فعلی بازار لپ تاپ و کامپیوتر و گرانی لپ تاپ و قطعات سخت افزاری کامپیوتر هر روزه مخاطبین بیشتری را به سمت خود جذب کرده و البته با بالا رفتن سن دستگاه های کاربران، احتمال خرابی نیز گسترش می یابد.

در مجموعه ما به برند هایی همچون لنوو، ایسوس، ام اس آی، دل، اپل و … خدمات تعمیراتی نرم افزاری و سخت افازاری ارائه شده و سعی می شود که بالاترین سطح این خدمات عرضه شود.

با توجه به این موضوع در آی تی سیتی سعی شده تا با رائه خدماتی در خور مشتریان و البته با بالاترین سطح کیفیت و قطعات تعویضی اصلی و درجه 1، بهترین تجربه ممکن را به کاربران ارائه کرده و بتوانیم لبخند رضای را روی لبان مشتریان عزیزان آوریم. زیرا معتقدیم که سرمایه ما، رضایت مشتریان ما است.

 

هزینه ی تعویض ال سی دی لپ تاپ

هزینه ی تعویض ال سی دی لپ تاپ بسته به نوع ال سی دی درون صفحه نمایش و همچنین نوع دستگا متفاوت بوده و باید با بررسی دقیق تر و عیب یابی در کنار قیمت گذاری هزینه خدمات و قطعه مورد نیاز، هزینه این خدمت برای مشتریان مشخص گردد. این بزرگترین علتی است که اعلام هزینه ی تعویض ال سی دی لپ تاپ هیچ گاه به صورت دقیق در هنگام صحبت با مشتریان یا در وب سایت مجموعه عنوان نشده و همه قیمت هایی که در سطح اینترنت موجود است به صورت تقریبی و با تلورانس بسیار بالایی است که همین موضوع گاه باعث نارضایتی مشتریان نیز می شود.

به همین دلیل در مجموعه آی تی سیتی بعد از عیب یابی ابتدا با طی مراحل مربوطه، هزینه سنجی شده و پس از این مراحل، با صاحب دستگاه تماس حاصل شده و هزینه به ایشان اعلام می گردد تا در صورت رضایت وی، خدمات انجام شده و تعمیرات صورت پذیرد.

 

هزینه ی تعویض ال ای دی لپ تاپ

هزینه ی تعویض ال ای دی لپ تاپ بسته به نوع ال ای دی های به کار رفته و همچنین نوع صفحه نمایش متغییر بوده و بایستی در ابتدا عیب یابی و سپس با تهیه قیمت قطعه ( که شامل کل صفحه یا بک لایت آن است ) ، هزینه آن مشخص گردد. این بزرگترین علتی است که اعلام هزینه ی تعویض ال ای دی لپ تاپ هیچ گاه به صورت برخط داده نشده و همه قیمت هایی که در سطح اینترنت موجود است به صورت تقریبی و با تلورانس بسیار بالایی است که همین موضوع گاه باعث نارضایتی مشتریان نیز می شود.

به همین دلیل در مجموعه آی تی سیتی بعد از عیب یابی ابتدا با طی مراحل مربوطه، هزینه سنجی شده و پس از این مراحل، با صاحب دستگاه تماس حاصل شده و هزینه به ایشان اعلام می گردد تا در صورت رضایت وی، خدمات انجام شده و تعمیرات صورت پذیرد.

021-45639

هزینه ی تعمیر ال ای دی لپ تاپ

هزینه ی تعمیر ال ای دی لپ تاپ بسته به نوع پنل ال ای دی و همچنین نوع صفحه نمایش متفاوت بوده و باید در ابتدای امر، عیب یابی و سپس با سنجش نوع تعمیر مورد نیاز و قطعات مورد نیاز، هزینه آن مشخص گردد. این بزرگ ترین علتی است که اعلام هزینه ی تعمیر ال ای دی لپ تاپ توسط آی تی سیتی در همان ابتدا اعلام نشده و همه قیمت هایی که در سطح اینترنت موجود است به صورت تقریبی و با تلورانس همراه است که مخاطبین را دچار سردرگمی کرده و همینطور باعث می شود تا کاربران نتوانند اطلاعات درستی را کسب کنند.

به همین دلیل در مجموعه آی تی سیتی بعد از عیب یابی ابتدا با طی مراحل مربوطه، هزینه سنجی شده و پس از این مراحل، با صاحب دستگاه تماس حاصل شده و هزینه به ایشان اعلام می گردد تا در صورت رضایت وی، خدمات انجام شده و تعمیرات صورت پذیرد.

 

رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزار

رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزار دیگر خدمت بخش تعمیرات آی تی سیتی است که به کاربران ارائه می شود. همانگونه که محصولات فروشگاه دارای سه سال گارانتی و خدمات نرم افزاری است، این خدمات به سایر کاربران نیز ارائه می شود. تفاوت در این جا است که این خدمات به کاربران فروشگاه که محصولات را خریداری کرده اند به صورت رایگان ارائه می شود. این در حالی است که این خدمات برای سایر کاربران به صورت عادی و با دریافت هزینه همراه است.

مشکلات سخت افزاری نیز توسط مجموعه آی تی سیتی قابل بررسی، پیدا شدن و رفع شدن است و این خدمات به همه کاربران به صورت کامل ارائه می شود. در این خدمات انواع مشکلات سخت افزاری، عیب یابی و قابل تعمیر یا تعویض به جهت اصلاح و درست شدن سیستم به کاربران ارائه شده و مجموعه آی تی سیتی سعی می کند این خدمات با بالاترین کیفیت در راستای بهبود تجربه مشتریان و البته کسب رضایت آن ها صورت گیرد.

 

تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ

تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ در قالب خدمات متنوعی ای است که توسط واحد تعمیرات مجموعه آی تی سیتی به کاربران ارائه شده تا این عزیزان بتوانند از بهترین خدمات موجود بهره برده و در عین حال آرامش خیال آن ها از بابت انجام  تعمیرات در این مرکز، راحت باشد.

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ شامل قطعات سخت افزاری و حتی بدنه و شاسی دستگاه است که این موضوع با توجه به نیاز کاربران در نظر گرفته شده تا این عزیزان بتوانند با خیالی آسوده به مجموعه تعمیرات آی تی سیتی مراجعه کرده و نیاز های تعمیراتی خود را رقع ساخته و با رضایت از خدمات ما بهره ببرند.

د

تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ

آی تی سیتی سعی کرده تا بالاترین کیفیت خدمات را در کنار مجرب ترین کادر تعمیراتی و البته بالاترین کیفیت قطعات و بهترین دستگاه های تعمیراتی را در کنار یکدیگر قرار داده و به ارائه خدمات پرداخته تا لبخند رضایت برای مشتریان عزیزمان فراهم شود.

 

تعویض باتری یا ارتقای لپ تاپ

امروزه بیشتر لپ تاپ ها از باتری های غیر قابل تعویض توسط کاربر استفاده می‌کنند و هیچ برندی از این موضوع مستثنی نیست. برای این مورد نیز دلایل زیاد فنی و طراحی وجود دارد؛ بنابراین با پایان عمر باتری باید اقدام به تعویض آن کنید. نشانه هایی مثل شارژ نشدن باتری یا قطعی آن، وقفه روی درصد خاص و گرم شدن بیش از حد آن نشان از زمان تعویض دارد.

بهتر است این تعویض توسط تعمیرکاران مجاز و حرفه ای صورت گیرد و از قطعات اصلی باید استفاده کرد تا بالاترین کیفیت ممکن در هنگام تعویض کسب شود و از طرفی با آرامش خاطر از لپ تاپ خود استفاده کنید.

تعویض باتری لپ تاپ

تعویض باتری لپ تاپ

در مورد موضوع ارتقای باتری نیز برخی از مدل ها قابلیت تعویض باتری با نسخه های بزرگ تر و پر حجم تر  را داشته که این موضوع تنها زمانی قابل ارائه است که این قابلیت برای دستگاه کاربر وجود داشته باشد.

 

تعمیر لپ تاپ آب خورده

تعمیر لپ تاپ آب خورده یکی از خدماتی است که کاربران بسیاری به شکل های مختلف نیازمند آن بوده و در مواقع اضطراری احتیاج به آن پیدا می کنند. آب خوردگی لپ تاپ یکی از مواردی است که درجه های مختلف و متنوعی دارد. در برخی موارد آب خوردگی تنها به کیبورد ختم شده و باقی قسمت ها دچار مشکل نمی شوند اما در بدترین شرایط لپ تاپ در آب افتاده و این موضوع باعث خواهد شد که تمام قسمت ها توسط آب پوشانده شود.

در این شرایط بهتر است لپ تا را از آب خارج کرده، باتری آن را در صورت امکان جدا نموده و آن را در محل عبور باد ( مثل کنار پنجره باز ) قرار داده و به مدت 48 تا 72 ساعت اجازه دهید تا خشک شود. سپس دستگاه را برای بازبینی و خرابی احتمالی به مراکز تعمیراتی ببرید.

مرکز تعمیرات آی تی سیتی مفتخر است که با تجهیز به بهترین تجهیزات تعمیراتی روز دنیا و مختصصین با تجربه، تعمیر لپ تاپ آب خورده کاربران را به صورت کاملا تخصصی انجام داده و نهایت سعی خود را در احیای آن به کار می گیرد.

 

تعمیر کارت حافظه و پورت لپ تاپ

تعمیر کارت حافظه و پورت لپ تاپ نیز یکی از خدمات پر مخاطب و پر تقاضایی است که توسط آی تی سیتی به کاربران ارائه می شود. در حقیقت این تعمیر یکی از رایج ترین ها بوده و علت آن حساسیت درگاه های اتصال در لپ تاپ ها است. این درگاه ها و اجزای داخلی بسیار کوچک بوده و به همین دلیل با کوچک ترین فشار ها نیز دچار مشکل و بعضا قطعی می شود.

این موارد گاه به دلیل خطای کاربران رخ داده و در باقی موارد به دلایلی مصل کشیده شدن کاب یا خم شدن اتصال در هنگام کار، درگاه دچار مشکل شده و ممکن است شکسته یا دچار آسیب گردد. به همین دلیل باید در هنگام کار با درگاه های ارتباطی وکارت خوان نهایت احتیاط را به عمل آورد.

 

 

تعمیر مادربرد لپ تاپ

تعمیر مادربرد لپ تاپ خدمت دیگری است که در مجموعه آی تی سیتی به کاربران ارائه می شود. مادربرد قطعه حساس است که وظیفه آن ایجاد یک شبکه عصبی و به‌نوعی نقش ستون فقرات سیستم است تا تمامی قطعات و چیپست ها با یکدیگر در ارتباط بوده و عملکرد خوبی را به نمایش بگذارند.

در عین حال این قطعه بسیار حساس و آسیب پذیر است. علت این امر را می توان در نوع ساختار آن جستجو کرد که همانند یک ساندویچ، ساختاری لایه ای دارد ممکن است با کوچکترین ضربه، حرارت بیش از حد ناشی از عمل نکردن درست سیستم خنک کننده و حتی نفوذ آب ممکن است که دچار ایراد و خرابی شده که در این موقعیت باید به وسیله متخصصین آموزش دیده توسط آی تی سیتی اقدام به تعمیر آن کنید.

021-45639

تعمیر کارت شبکه لپ تاپ

تعمیر کارت شبکه لپ تاپ نیز در مجموعه آِ تی سیتی انجام می شود. وای فای اتصالی حیاتی است که با توجه به عصر اینترنت، همه ما به آن نیازمندیم. لپ تاپ های تولیدی در سال های اخیر به این مسئله اهمیت فراوانی داده و همیشه سعی کرده‌اند تا بهترین کارت های شبکه بی سیم و در نتیجه بهترین عملکرد آن را در اختیار کاربران قرار دهند.

با این حال، در مواقعی کاربران دچار قطعی در اتصال وای فای شده و حتی سیستم امکان اتصال به وای فای را نداده و کارت شبکه بی سیم را نمی شناسد. این مشکل معمولاً با ری استارت کردن لپ تاپ یا به روزرسانی درایور مربوطه قابل حل بوده و در مواردی حتی مشکل با تنظیمات شبکه ویندوز بوده و با ابزار عیب یابی سیستم عامل قابل حل است.

این مشکل چند ریشه اساسی از درایور نرم افزاری تا مشکلات سخت افزار خود کارت شبکه بیسیم را شامل شده و برای رفع ایراد اساسی نیاز به مراجعه به مراکز تعمیرات مجاز و اصلی دارد که آی تی سیتی یکی از این مراکز است.

 

تعمیر و تعویض فن لپ تاپ

فن لپ تاپ وظیفه خنک کاری قطعاتی همچون پردازنده مرکزی و کارت گرافیک در کنار چیپست مرکزی را داشته و همچنین با ایجاد فشار منفی درون بدنه لپ تاپ، باعث گردش هوا روی قطعات دیگر مثل رم و SSD یا HDD شود.

این قطعه در صورت خرابی و نمایش ارور ممکن است به مرور زمان به صورت کامل از کار افتاده و باعث داغ شدن و وارد دیدن صدمات جبران ناپذیر به قطعات حساس و گرم لپ تاپ مانند پردازنده مرکزی، چیپست و کارت گرافیک شود.

همچنین داغ شدن بیش از حد لپ تاپ نیز می تواند یکی از نشانه های خرابی فن دستگاه باشد.

تعویض فن لپ تاپ

تعویض فن لپ تاپ

گاه پیش می آید که این از کار افتادن دور های پایین فن بوده و از زمان روشن کردن تا خاموش کرده دستگاه، فن به علت هایی مثل تجمع گرد و غبار بیش از حد یا مشکل در درایو کنترل، به صورت یک سره با بالاترین سرعت چرخش کند. برخی مواقع نیز ممکن است با قدیمی شدن خمیر سیلیکون حرارتی و عدم انتقال کامل حرارت، فن برای دفع حرارت با بالاترین سرعت کار کند.

در زمان مشاهده این مشکلات، باید هرچه سریع تر به مجموعه آی تی سیتی مراجعه کنید تا با رفع مشکل، از خسارت های جبران ناپذیر در امان باشید.

 

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ از خدمات تخصصی و حساسی است که در مجموعه آی تی سیتی به کاربران عزیز ارائه می شود. در این خدمت کارشناسان سخت افزار ما، هارد های دچار مشکل شما را گشوده و سعی در بازیابی اطلاعات آنها از طریق بازسازی سکتر ها و قطعات داخلی هارد ها کرده تا اطلاعات قبلی شما با بهترین نتیجه و بالاترین میزان موفقیت بازیابی شده و به دست شما برسد.

فرایند بازیابی اطلاعات معمولا طولانی و بسیار حساس است و بنابراین نمی توان در مورد زمان قطعی اتمام آن نظر خاصی را عنوان کرد. به همین دلیل هیچ زمان بندی از سمت آِ تی سیتی برای این موضوع در نظر گرفته نمی شود.

هارد دیسک ها به علت ساختار حساس خود و دچار مشکل شدن در شرایطی مثل ضربه و قرار گرفتن در میان های مغناطیسی یا مسائلی دیگر که باعث آسیب دیدن آنها می شود، می توانند اطلاعات خود را از دست داده و برای کاربران دردسر ساز شوند.

 

هزینه ی ارتقا رم لپ تاپ

هزینه ی ارتقا رم لپ تاپ به صورت کامل بستگی به رم های نصب شده، سازگاری لپ تاپ با این موضوع و البته قابلیت انجام این کار مرتبط است. زیرا در برخی از محصولات سازندگان از رم های لحیم شده به جهت افزایش سرعت و کاهش تاخیر برای محصولات خود استفاده کرده اند که این موضوع باعث شده تا کاربران نتوانند اقدام به افازش حافظه های رم دستگاه خود کنند.

هزینه ی ارتقا رم لپ تاپ

هزینه ی ارتقا رم لپ تاپ

با این حساب، هزینه ارتقای رم لپ تاپ بستگی به نوع دستگاه داشته و در مرحله بعد باید قیمت رم های سازگار و هزینه کار بر روی دستگاه به صورت کامل مشخص شده و حساب می شود. البته این امر در مورد همه محصولات صورت گرفته و در هنگام مراجعه مخاطبین عزیز به واحد تعمیرات آی تی سیتی، کارشناسان ما پس از مشاوره و دادن اطلاعات به سرعت هزینه را به شما اعلام می کنند تا در صورت پذیرش توسط کاربر، این کار به سرعت انجام شود.

 

هزینه ی ارتقا هارد لپ تاپ

هزینه ی ارتقا هارد لپ تاپ به صورت کامل بستگی به هارد های موجود در دستگاه، سازگاری لپ تاپ با این موضوع و البته قابلیت انجام این کار مرتبط است. زیرا در برخی از محصولات سازندگان از SSD های نوع M.2 به جهت افزایش سرعت و کاهش تاخیر برای محصولات خود استفاده کرده اند که این موضوع باعث شده تا کاربران هر نوع حافظه ای را نتوانند روی سیستم خود سوار کنند.

با این حساب، هزینه ارتقای هارد لپ تاپ بستگی به نوع دستگاه داشته و در مرحله بعد باید قیمت هارد های سازگار و هزینه کار بر روی دستگاه به صورت کامل مشخص شده و حساب می شود. البته این امر در مورد همه محصولات صورت گرفته و در هنگام مراجعه مخاطبین عزیز به واحد تعمیرات آی تی سیتی، کارشناسان ما پس از مشاوره و دادن اطلاعات به سرعت هزینه را به شما اعلام می کنند تا در صورت پذیرش توسط کاربر، این کار به سرعت انجام شود.

 

هزینه ی ارتقا سی پی یو لپ تاپ

هزینه ی ارتقا سی پی یو لپ تاپ به صورت کامل بستگی به نوع پردازنده نصب شده، سازگاری لپ تاپ با این موضوع و البته قابلیت انجام این کار مرتبط است. زیرا در برخی از محصولات قدیمی سازندگان از سوکت های Socket G2 یا rPGA988B بهره برده اند که پردازنده های سوکتی را در خود جای داده و می توانند با نسخه های مختلفی جابجا و تعویض شوند. به همین دلیل این امر برای همه لپ تاپ ها امکان پذیر نیست.

با این حساب، هزینه ارتقای سی پی یو لپ تاپ بستگی به نوع دستگاه داشته و در مرحله بعد باید قیمت پردازنده های سازگار و هزینه کار بر روی دستگاه به صورت کامل مشخص شده و حساب می شود. البته این امر در مورد همه محصولات صورت گرفته و در هنگام مراجعه مخاطبین عزیز به واحد تعمیرات آی تی سیتی، کارشناسان ما پس از مشاوره و دادن اطلاعات به سرعت هزینه را به شما اعلام می کنند تا در صورت پذیرش توسط کاربر، این کار به سرعت انجام شود.

021-45639

هزینه ی ارتقا گرافیک لپ تاپ

هزینه ی ارتقا گرافیک لپ تاپ به صورت کامل بستگی به نوع کارت گرافیک استفاده شده، سازگاری لپ تاپ با این موضوع و البته قابلیت انجام این کار مرتبط است. زیرا در برخی از محصولات سازندگان مثل دل از کارت های گرافیک با برد مجزا و امکان تعویض بهره برده اند که به کاربران امکان تعویض و ارتقای آن را می دهد اما در باقی موارد این قطه به برد لحیم شده بوده و غیر قابل تعویض است.

با این حساب، هزینه ارتقای گرافیک لپ تاپ بستگی به نوع دستگاه داشته و در مرحله بعد باید قیمت کارت های گرافیک سازگار و هزینه کار بر روی دستگاه به صورت کامل مشخص شده و حساب می شود. البته این امر در مورد همه محصولات صورت گرفته و در هنگام مراجعه مخاطبین عزیز به واحد تعمیرات آی تی سیتی، کارشناسان ما پس از مشاوره و دادن اطلاعات به سرعت هزینه را به شما اعلام می کنند تا در صورت پذیرش توسط کاربر، این کار به سرعت انجام شود.

 

تعمیر درایو لپ تاپ

تعمیر درایو لپ تاپ نیز از خدمات است که در مجموعه آی تی سیتی به کاربران ارائه می شود.

درایوهای نوری که امروزه کمتر در محصولات لپ تاپ شاهد ان ها هستیم، در برخی از مجموعه ها و مشاغل مثل حسابداری و حساب رسی هنوز از مخاطبین زیادی برخوردار بوده و برخی از برند های تولید کننده لپ تاپ اقدام به عرضه محصولات خود با این درایوها می کنند.

در بحث تعمیرات این دستگاه ها، در برخی از اوقات مکانیزم جابجایی لیزر یا فلت آن خراب بوده یا در مواردی خاص خود لیزر دستگاه دچار آسیب شده است که در این باره نوع ورود ما به مسئله و حل آن در قدم اول تغمیر آن است و این موضوع در زمانی است که درایو قابل تعمیر باشد. در غیر این صورت اقدام به تعویض آن می کنیم.

در آی تی سیتی، ما بهترین برندهای درایو نوری برای لپ تاپ را استفاده کرده و کارشناسان باتجربه مجموعه می درایو شما را با دقت بالا تعویض کنند تا قابلیت های آن مجددا در سیستم فعال شود.

 

تعمیر هارد لپ تاپ

تعمیر هارد لپ تاپ نیز از خدمات تخصصی و حساسی است که در مجموعه آی تی سیتی به کاربران ارائه می شود.

هارد دیسک ها و حافظه های SSD، دارای عمر مفید کاری محدود بوده و پس از سپری شدن این زمان یا در اثر ضربه یا سقوط از ارتفاع، دچار صدمه شده و غیر قابل استفاده می گردد. البته ممکن است که خرابی صرف این موارد نبوده و گاه باج افزارهای مختلف اقدام به قفل کردن اطلاعات کاربر و ایجاد مشکل برای کاربران شود.

در این شرایط برای ریکاوری اطلاعات قبلی و تعویض هارد لپ تاپ ایسوس باید در اولین فرضت و بدون فوت وقت به مراکز تعمیرات مجاز این برند مراجعه کنید.

در آی تی سیتی، ما بهترین برندهای هارد اس اس دی و HDD برای لپ تاپ را استفاده کرده و کارشناسان باتجربه مجموعه می توانند اطلاعات قبلی شما را در صورت امکان پذیر بودن، ریکاوری کنند تا اطلاعات ارزشمندتان به قوت خود باقی بمانند.

 

تعمیر قاب شکسته لپ تاپ

تعمیر قاب شکسته لپ تاپ با توجه به هزینه های بالای قطعات بدنه و پوشش بیرونی دستگاه، خدمتی است که توسط آی تی سیتی برای رفاه حال کاربران عزیز در نظر گرفته شده تا کاربران از دستگاه های خود بتوانند مدت بیشتری بهره ببرند.

لپ تاپ ها در طول مدت عمر کاری خود، شرایط مختلفی را تجربه می کنند. از قرار گرفتن در محیط های سرد و گرم تا شوک های ناشی از ضربات و سقوط از ارتفاع همه بخشی از زندگی یک لپ تاپ است. البته این موضوع بیشتر به علت سبک پر جنوب و جوش زندگی افراد در دنیای کنونی است که سرعت زندگی را بالا برده و به همین دلیل لپ تاپ ها بیش از پیش در معرض این دست از مشکلات هستند.

حال اولین قسمتی که عموما آسیب می بیند، بدنه دستگاه ها است. از ترک و شکستگی تا در مواردی کنده شدن قسمت های مختلف قاب پوششی، از مثال های این آسیب پذیری است. در این شرایط اگر دستگاه کاربر قدیمی نیز باشد، قطعات آن به سادگی قابل تهیه نبوده و نیاز به تعمیر از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

در مجموعه آی تی سیتی، با استفاده از به روزترین تجهیزات تعمیراتی، ما توانایی تعمیر قاب های محصولات مختلف را داشته و با افتخار این سرویس را به کاربران ارائه می کنیم.

 

تعمیر بلندگو لپ تاپ

تعمیر بلندگو لپ تاپ می تواند به دلایلی مختلفی صورت پذیرد. از مشکل درایور و ویندوز تا مشکل اتصال بلندگوها به مادربرد همه بخشی از این مشکلات هستند.

در بحث درایور، این مشکل نرم افزاری بوده و گاه به علت آپدیت ناقص یا نصب بد درایور توسط کاربر یا نرم افزارهای مخصوص این کار و حتی بعضاً ویندوز آپدیت، این اختلال در پخش صدا پیش می آید که در این صورت متخصصین قسمت نرم افزار می توانند آن را به سرعت رفع کنند.

در بحث مشکلات سخت افزاری، گاه اتصالات بلندگو بر اثر ضربه قطع شده و باعث می شود تا بلندگو ها بی صدا شوند. در مواردی نادر نیز به علت قرار گرفتن مگنت های بلندگو در برابر میدان مغناطیسی یا ضربات شدید، خاصیت خود را از دست داده و باعث می شود تا بلندگو ها ایجاد صدا نکنند.

 اما نکته اصلی اینجا است که تا بررسی دقیق تر و کارشناسی صورت نگیرد، نمی توان نظر قطعی و راه حل را ارائه کرد.

021-45639

تعمیر لولای شکسته لپ تاپ

تعمیر لولای شکسته لپ تاپ یکی از خدماتی است که بسیار در دستگاه های قدیمی تر و بین کاربرانی که لپ تاپ خود را بسیار حمل کرده و دائم در حرکت هستند، شایع و پر نیاز است. با وجود اینکه شرکت های سازنده لپ تاپ این محصولات را برای شرایط سخت بارها و بارها تست می کنند، قطعات حساسی مثل لولا های مجمود در لپ تاپ یکی از پاشنه آشیل های این محصولات هستند که با شکسته شدن، علنا استفاده از لپ تاپ را غیر ممکن می سازند و باعث میش وند تا کاربران تنوانند آن طور که باید، از دستگاه خود استفاده کرده و بهره ببرند.

به همین دلیل در مجموعه آی تی سیتی ما با استفاده از بهترین روش های تعمیری و قطعات اصلی لپ تاپ ها، اقدام به تعمیر لولاهای شکسته لپ تاپ کرده و یعی خود را می کنیم تا بدون تعویض این قطعه، فرم اصلی و کارایی آن را به دستگاه باز گردانده و با هزینه کمتری دستگاه کاربران را مجددا احیا کنیم.

 

تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ

سیاه بودن صفحه نمایش هنگام روشن کردن لپ تاپ ایسوس، ممکن است دلایل مختلفی همچون مشکل کارت گرافیک، سیم اتصال مانیتور و یا حتی بوت نشدن بایوس دارد.

در بحث کارت گرافیک، ایجاد مشکل در اتصال این قطعه به مادربرد، سوختگی آن یا خرابی قسمتی از این قطعه باعث می شود تا هنگام بوت شدن، ضمن جلوگیری از اجرای کامل بوت دستگاه، صفحه نمایش به رنگ سیاه در آمده و هیچ تصویری (حتی لوگوی ایسوس) نیز نمایش داده نشود.

مشکل سیم اتصال مانیتور (فلت مانیتور) یکی دیگر از مشکلات شایع بوده که در آن به علت خرابی یا قطع شدن سیم فلتی که وظیفه اتصال مانیتور به مادربرد دستگاه را دارد، تصویر صفحه نمایش نشان داده نشده و کاربران دچار مشکل شوند.

در این شرایط بدون فوت وقت باید به مجموعه آی تی سیتی مراجعه کنید تا ضمن عیب یابی، اقدام به رفع آن کرده تا امکان استفاده مجدد از لپ تاپ خود را کسب کنید.

 

تعمیر صفحه لمسی لپ تاپ

تعمیر صفحه لمسی لپ تاپ نیز خدمتی است که در زیر مجموعه خدمات تعمیری صفحه نمایش توسط مجموعه آی تی سیتی به کاربران ارائه می شود. همانطور که می دانید صفحه لمسی یکی از حساس ترین و آسیب پذیر ترین قسمت های یک لپ تاپ یا تبلت بوده و همین موضوع باعث می شود تا هنگام خرابی، بالاترین هزینه را برای کاربران ایجاد کند.

صفحه لمسی از لایه های مختلفی تشکیل شده که در هر نوع از خرابی، لایه مربوطه در اکثر موارد تعمیر یا تعویض شده تا قابلیت های صفحه نمایش مجددا برای دستگاه فعال شده و امکان کار کردن با آن فراهم شود.

در آی تی سیتی خدمات تعمیرات صفحه نمایش لمسی لپ تاپ ها با بهترین تجهیزات و به روز ترین تکنیک های تعمیر و البته قطعات اصلی که مهم ترین بخش هر تعمیری است، صورت پذیرفته تا بهترین نتیجه حاصل شده و رضایت کاربران جذب شود.

 

 

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ نیز خدمت تخصصی دیگری است که در مجموعه آی تی سیتی به کاربران عزیز ارائه می شود. کارت گرافیک لپ تاپ ها در نوع on-board و Dedicated عرضه شده و مشکلات گرافیکی مرتبط با هر نوع متفاوت از یکدیگر است.

در گرافیک های آنبرد، واحد پردازش گرافیک در پردازنده مرکزی قرار گفته و به نوعی با آن در هم آمیخته و این پیوستگی در صورت خرابی، کار کاربران را دشوارتر می کند. زیرا این نوع از کارت گرافیک با پردازنده مرکزی همراه بوده و امکان تعمیر مستقل برای آن فراهم نیست و به همین سبب نیاز به تعمیر یکپارچه یا تعویض آن است.

در گرافیک های مستقل، کار تعمیرات بسیار آسان تر بوده و مشکلات این دست از گرافیک ها به مراتب کمتری از نوع آنبرد است، زیرا مستقل بودن آن، شرایط حرارتی بهتر و بهبود بیشتر قدرت خروجی را به همراه دارد.

در بحث مشکلات کارت گرافیک گاه این قطعه به علت ضربه، با کنده شدن اتصالات لحیمی نقطه ای خود با مادربرد، دچار اختلال در کارکرد یا در مواردی بدون تصویر شدن دستگاه است. البته ممکن است مشکلات دیگری مثل اختلال در نمایش تصویر، تغییر رنگ ناگهانی صفحه نمایش و بازگشت به حالت نرمال و مواردی از این دست نیز نشان از مشکل در این قطعه دارد.

به هنگام مواجهه با این مشکلات، بهتر است هرچه سریع تر با مراجعه به مرکز تعمیرات آی تی سیتی، لپ تاپ خود را بررسی کنید.

 

تعمیر کیبورد لپ تاپ

کیبورد قطعه ی ظریف و حساسی است که احتمال خرابی آن در طول عمر لپ تاپ بسیار زیاد است. از مشکل اتصالات فیزیکی تا ورود اجسام ریز خارجی و غیر فعال کردن کیبورد همه از مسائلی است که کاربران ممکن است درگیر آن شود.

کیبورد ها از طراحی ظریفی برخوردار هستند و فواصل میلی متری در طراحی آنها به این معنا است که با ورود گرد و غبار و یا کوچک ترین جسم خارجی، این کلید ها خاصیت خود را از دست داده و در بخری اوقات دچار مشکل می شوند که باعث از کار افتادن آنها می گردد.

در برخی از موارد، کابل ریبون اتصال کیبورد به مادربرد در اثر ضربه یا تعمیرات قبلی، اتصال خود با مادربرد را از دست داده یا دچار اختلال می شود که این موضوع باعث از کار افتادن کیبورد می شود.

در اکثر موارد مشکل کار نکردن صفحه کلید با ری استارت ویندوز حل می شود اما در صورت ادامه دار بودن مشکل و عمل نکردن آن در صفحه BIOS، باید برای چکاپ و رفع ایراد به مجموع آی تی سیتی مراجعه کنید.

 

ارتقاء لپ تاپ

ارتقاء لپ تاپ نیز خدمتی است که در مجموعه آی تی سیتی می توانیم به شما کاربران عزیز ارائه کنیم. این ارتقا شامل سخت افزار و نرم افزار بوده و ما سعی کرده ایم تا تجربیات کالرشناسان مجموعه را در این زمینه گرد آوری و در کار استفاده کنیم تا در عمل، بهترین خدمات ارتقای انواع لپ تاپ را به شما کاربران ارائه کنیم.

خدمات ارتقای سخت افزاری شامل رم، حافظه گرافیکی و در مواردی برای لپ تاپ های قدیمی تر، پردازنده و کارت گرافیک است که این موضوع بستگی به مدل دستگاه کاربران داشته و می توان گفت که هر دستگاه سطح ارتقای محدودی دارد. زیرا لپ تاپ ها بر خلاف سیستم های شخصی از قطعات منفصله تشکیل نشده و اکثر قطعات به صورت لحیم شده روی برد قرار گرفته است.

با این حال هرگونه ارتقای سخت افزاری و نرم افزاری که برای سیستم کاربران ممکن باشد، توسط مجموعه آی تی سیتی به این عزیزان ارائه شده تا بهترین تجربه را کسب کنند.