خرید قسطی لوازم دیجیتال از آی تی سیتی

آی تی سیتی در راستای رفاه بیشتر مشتریان و خدمات رسانی بهتر به آن ها اقدام به فروش اقساطی تمام محصولاتش می کند.

خرید قسطی گوشی و لپ تاپ با توجه به افزایش نرخ ارز انتخاب هوشمندانه ای به نظر می­‌رسد. خرید اقساطی لپ تاپ و گوشی شرایط ایده ­آل و مساعدی را برای کاربران فراهم می­کند تا بتوانند به راحتی اقدام به خرید کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری های جدید، امکانات لپ تاپ ها و گوشی های موبایل ما را غافلگیر می کنند و ناخودآگاه ما را به سمت خود می کشند به گونه ای که نمی توان نسبت به خرید آن ها بی تفاوت بود. برخی از لپ تاپ ها مخصوصا لپ تاپ های ایسوس بخاطر نوآوری های شگفت انگیزی که متخصصان ایسوس به کار می گیرند فراتر از لپ تاپ ظاهر می شوند. به جرات می توان گفت لپ تاپ های گیمینگ ایسوس عرصه را بر کنسول های بازی و کامپیوترهای خانگی تنگ کرده اند.

اما فقط ایسوس نیست که قصد دارد بر سهم بازار احاطه داشته باشد، لپ تاپ های گیمینگ ام اس ای که توسط شرکت تایوانی ام اس وای تولید می شوند رقیبان سرسختی بر سر راه راه لپ تاپ های گیمینگ ایسوس هستند.

امروزه گوشی های موبایل آیفون به گونه ای طراحی می شوند که حتی می توان به عنوان دوربین های عکاسی از آن ها استفاده کرد! ظرافت، زیبایی و عملکرد فوق العاده دستاوردهای ارزشمند شرکت بزرگ اپل برای مخاطبانش می باشد.

اگر مایل به خرید اقساطی از آی تی سیتی هستید و نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات شرایط خرید دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گوشی موبایل اقساطی

گوشی موبایل اقساطی با بهترین شرایط خرید گوشی قسطی ، اقساط بلند مدت و بهره پایین از خدماتی است که در مجموعه آی تی سیتی جهت رفاه حال مشتریان عزیز با همکاری دو مجموعه تامین کننده مالی فراهم شده تا مخاطبان مجموعه آی تی سیتی به آسانی و دسترسی مناسب، دستگاه مورد نیاز خود را تامین و خریداری کنند تا تجربه کاربری دلنشینی را کسب کنند.

گوشی موبایل قسطی مسئله ای است که با توجه به وضعیت قیمت ها و مشکلات اقتصادی که برای جامعه وجود دارد، به یک گزینه جذاب و چشمگیر برای کاربران تبدیل شده است و بسیاری از مجموعه ها سعی می کنند با ارائه نوعی از خرید اقساطی، کاربران را به سمت خود جذب کرده و اقدام به فروش کالا کنند.

 اما آی تی سیتی با نگرشی جدید و البته با حضور تامین کنندگان مالی قابل اطمینان و پویا که سرعت بالاتری نیز دارند، به کاربران امکان خرید اقساطی در مدت زمان بسیار کوتاه و البته با شرایط مناسب در کنار تنوع محصولات بسیار زیاد را داده و سعی شده تا بهترین تجربه خرید غیر حضوری و حضوری را برای مشتریان رقم بزند.

ال این وان اقساطی

ال این وان اقساطی به صورت اقساط بلند مدت با بهره پایین و بهترین شرایط خرید All in one قسطی خدمتی دیگر از مجموعه آی تی سیتی برای کاربران این موجموعه بوده تا بهترین های این دسته را بتوانند به صورت اقساطی از مجموعه ما تهیه کنند. این خدمت به واسطه دو تامین کننده مالی و سیستم خرید اقساطی در این مجموعه شکل گرفته و هدف اصلی آی تی سیتی از فراهم کردن این بستر، امکان خرید راحت تر و بهتر مخاطبان از طریق ارائه خدمات اقساطی و امکان خرید کالا های اقساطی است.

ال این وانها یکی از ملزومات ویژه اداری و خانگی است که با توجه به قیمت بالای آن در پیکربندی های قدرتمند، کاربران به دنبال خرید ال این وان اقساطی بوده و به همین دلیل یکی از پر جشتجو ترین عبارت در مورد این محصولات، خرید اقساطی آن ها بوده است.

در آی تی سیتی سعی شده تا با ارائه این امکان به واسطیه سیستم پویا و سریع دو تامین کننده مالی، امکان خرید اقساطی بدون دردسر و نیاز به مراحل پیچیده در کمترین زمان ممکن برای کاربران امکان پذیر شده و این عزیزان بتوانند از میان مدل های متنوع و البته قیمت های مناسب مجموعه، محصول دلخواه خود را به صورت اقساطی تهیه کنند.

کیس کامپیوتر اقساطی

کیس کامپیوتر اقساطی با اقساط بلند مدت درکنار شرایط خرید قسطی مناسب یکی دیگر از موارد قابل ارائه در مجموعه آی تی سیتی است که این خدمت را با افتخار در اختیار مشتریان عزیزمان قرار داده ایم. ما در مجموعه خود برآنیم تا شرایط خرید اقساط را به صورت چابک و پویا در اختیار کاربرانمان قرار داده تا به این عزیزان قدرت خرید آسان و سریع را ارائه کنیم. به همین دلیل تامین کنندگان مالی ما نیز همین خصوصیات را با خود به همراه دارند.

کیس های کامپیوتر یکی از سخت افزارهای گران دنیای آی تی هستند، زیرا کیس سرهم شده متشکل از قطعات مختلف و گران قیمت است که با دقت سرهم بندی شده و به صورت آماده در اختیار کاربران قرار می گیرد. به همین دلیل اکثر کاربران امکان خرید نقدی این محصولات را در شرایط فعلی نداشته و تلاش میکنند تا با جستجو و یافتن بهترین شرایط خرید اقساطی کیس کامپیوتر، این محصول را تهیه کنند.

تبلت اقساطی

تبلت اقساطی با بهترین بهره خرید قسطی در کنار بهترین شرایط پرداخت اقساط بلند مدت در مجموعه آی تی سیتی برای کاربران فراهم شده است تا مشتریان گرامی مجموعه قادر به خرید محصولات تبلت به صورت اقساط بلند مدت و با بهره پایین بوده و بتواند تجربه یک خرید اقساطی لذت بخش را کسب کنند.

تبلت ها امروزه از یک دستگاه به اصطلاح لوکس و تجملاتی به یک دستگاه مورد نیاز همه افراد تبدیل شده اند. علت این موضوع کاربری های متعدد و امکانات پردازشی قدرتمند این دستگاه ها است که باعث شده استفاده از آن در بین همه کاربران گسترش یافته و به نوعی به یک دستگاه همگانی تبدیل شود.

به همین دلیل خرید این دستگاه به یک نیاز در بین کاربران تبدیل شده و بسیاری از کاربران با توجه به قیمت های کنونی دستگاه ها ترجیح خود را بر تهیه این محصولات به صورت اقساط کرده و سعی می کنند تا با خرید اقساطی تبلت این نیاز را برطرف سازند.

آی مک اقساطی

ایمک اقساطی با کمترین سود اقساط و بهترین شرایط بازپرداخت اقساط از شرایط فروشی است که در مجموعه آی تی سیتی برای کاربران فراهم شده است. این شرایط با هدف تسهیل کردن خرید آی مک توسط کاربران به صورت اقساطی به واسطه همکاری تامین کنندگان مالی با مجموعه آی تی سیتی جهت رفاه حال کاربران و مشتریان گرامیی صورت گرفته که قصد خرید اقساطی و به صرفه این محصول را داشته و نیازمند تهیه آن از یک مجموعه قابل اطمینان و معتبر هستند.

ایمک ها از محصولات پرفروش و محبوب اپل هستند که کاربران زیادی را به سمت خود جذب میکنند. فرم فاکتور و مشخصات دستگاه های این خانواده به خوبی می تواند نیاز بسیاری از کاربران را رفع کرده و به آنها در کارهایشان کمک کند. به همین دلیل استقبال کاربران از یک دستگاه بی صدا با قدرت پردازشی بالا و یک اکوسیستم کامل و جذاب هر روز بیشتر شده و اپل از برندهایی است که این نیاز را در سطحی بالا رفع می کند.

لپ تاپ اقساطی ( لپ تاپ قسطی )

لپ تاپ اقساطی ( لپ تاپ قسطی ) با بهترین شرایط بازپرداخت اقساط و بهره پایین یکی از مزایای خرید اقساطی از مجموعه آی تی سیتی است که توسط این مجموعه با همراهی دو تامین کننده مالی یه کاربران و مشتریان گرامی این مجموعه ارائه شده است. این موضوع به علت قیمت های این دستگاه بوده که در برخی موارد کاربران ترجیح بر خرید اقساطی و پرداخت به صورت ماهانه داشته و در این شرایط به دنبال مجموعه ای قابل اطمینان و معتبر بوده تا این خرید را از آنجا انجام داده و با خیالی آسوده محصول مورد نظر خود را دریافت کنند.

خرید لپ تاپ اقساطی امری بسیار فراگیر در وضعیت فعلی و شرایط بازار، خرید اقساطی یکی از محبوب ترین گزینه در میان کاربران بوده و با توجه به این مهم، در آی تی سیتی سعی کرده ایم با فراهم آوردن شرایط مناسب خرید اقساطی، امکان خرید لپ تاپ به صورت اقساطی و با شرایط بسیار آسان برای کاربران فراهم کنیم.

لپ تاپ قسطی با سود کم

لپ تاپ قسطی با سود کم و اقساط بلند مدت در کنار خرید اقساطی آسان یکی از شرایط بسیار خوب و ایده آل خرید لپ تاپ قسطی است که توسط آی تی سیتی برای کاربران در نظر گرفته شده تا بتوانند با بهترین شرایط بازپرداخت، بهترین خرید اقساطی لپ تاپ را برای خود رقم زده و بالاترین حسن این موضوع، زمان بری کم آن است، زیرا سعی شده تا موانع زمان بر کنار گذاشته شده و افراد سریعتر به نتیجه دلخواه برسند.

با توجه به حجم بالای لپ تاپ در فروشگاه و گستردگی مدل ها، شرایط اقساط برای افراد به نحوی در نظر گرفته شده که بتوانند بهترین خروجی را از این خرید اقساطی گرفته و تجربه دلنشینی از نتخاب، خرید و استفاده از محصول مورد نظر خود را دریافت کنند. همچنین در مجموعه آی تی سیتی با این کار سعی کرده ایم هزینه نهایی برای مشتریان را کاهش داده تا از نظر بازپرداختی نیز شرایط خوبی برای آنها رقم خورده و از دید مالی نیز به نوعی پشتیبان کاربران باشیم.

خرید لپ تاپ قسطی بدون پیش پرداخت

خرید لپ تاپ قسطی بدون پیش پرداخت یکی از بزرگترین مزایای خرید اقساطی است که این قابلیت در مجموعه آی تی سیتی برای مشتریان عزیز فراهم شده است. این قابلیت به شما اجازه می دهد تا بدون نیاز به پیش پرداخت یا پرداخت بخشی از قیمت دستگاه به صورت پیش پرداخت، لپ تاپ خود را به اصطلاح عامیانه به صورت از دم قسط خریداری کرده و نیازی به تامین بودجه اولیه و نگرانی از بابت آن نداشته باشید.

با این روش کاربران بدون دغدغه و بی نیازی از پیش پرداخت می توانند به سادگی و سرعتی بالا با مراجعه به فروشگاه های فیزیکی آی تی سیتی اقدام به خرید اقساطی کرده و پس از دریافت اعتبار محصول مورد نظر خود را خریداری و دریافت کنند. این روش در کنار آسودگی خیال کاربران، امکان تسریع خدمت رسانی به شما عزیزان را برای مجموعه آی تی سیتی فراهم کرده تا با سرعتی بالاتر به کاربران فروش اقساطی را ارائه کنیم.

لپ تاپ اقساطی بدون پیش پرداخت

لپ تاپ اقساطی بدون پیش پرداخت در مجموعه آی تی سیتی عرضه می شود. این امکان به کاربران اجازه می دهد تا بدون ارائه پیش پرداخت که در سایر مجموعه ها و شیوه های خرید اقساطی مرسوم است، تنها با ارائه مدارک مورد نیاز دریافت اعتبار، خرید لپ تاپ را به صورت اقساطی و بدون نیاز به ارائه پیش پرداخت انجام داده و دستگاه مورد نیاز خود را تامین کنند.
علت اصلی خرید اقساطی لپ تاپ توسط کاربران را می توان در عدم تمایل به پرداخت یکجای مبلغ دستگاه یا مشکل در تامین آن دانست که با توجه به شرایط اقتصادی کشور این موضوع کاملا قابل درک است. بنابراین شرایط خرید اقساطی باید تا جای ممکن آسان و سهل بوده تا کاربران بیشتری بتوانند از آن بهره مند شده و حذف پیش پرداخت نیز یکی از مسائل مهمی است که در مجموعه آی تی سیتی در نظر گرفته شده تا امکان خرید لپ تاپ اقساطی بدون پیش پرداخت برای کاربران فراهم باشد.

لپ تاپ قسطی بدون ضامن

لپ تاپ قسطی بدون ضامن با چک و پرداخت اقساط به صورت آنلاین با پایین ترین بهره یکی از خدمات پیشتازانه و نوین آی تی سیتی برای مشتریان گرامی است تا خرید لپ تاپ خود را به صورت قسطی و بدون نیاز به ضامن انجام داده تا ضمن دسترسی سریع به محصول مورد نیاز خود، سریع ترین تجربه دریافت وام را کسب کرده و بدون اتلاف وقت به نتیجه دلخواه برسند.

با این روش، در کنار آسان و سرراست بودن دریافت وام و خرید محصولات گروه لپ تاپ، کاربران به آسانی می توانند برای خرید اقساطی اقدام کرده و نیازمند ضامن و مراحل تایید آن نباشند. به این شیوه زمان دریافت اعتبار تا حد زیادی کاسته شده و البته روش های مختلف و سریعی برای دریافت آن به واسطه حضور دو تامین کننده مالی در آی تی سیتی وجود دارد که همین موضوع باعث شده تا تجربه خرید بهتری توسط کاربران کسب شود.

لپ تاپ اقساطی با سفته

لپ تاپ اقساطی با سفته و بدون نیاز به ضامن با امکان دریافت فوری اعتبار خرید یکی از مزایای خرید لپ تاپ قسطی از مجموعه آی تی سیتی است. در این مجموعه ما سعی کرده ایم تا با سیستمی چابک و حذف پروسه های دست و پا گیر مالی و سیستمی، دریافت وام و خرید اقساطی توسط کاربران را به راحت ترین شیوه ممکن و با کوچکترین پیچیدگی انجام داده و به مشتریان عزیز بهترین تجربه خرید اقساطی را منتقل کنیم تا با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

با این روش نیازی به حضور ضامن یا معرفی آن نبوده و تخصیص اعتبار خرید کاربر با سرعت بیشتری رخ داده و به همین دلیل کاربران قادر به خرید چابک تر و سریع تر بوده که این روز ها بسیار برای این عزیزان مهم و دارای اهمیت است. زیرا دنیای امروز دنیای سرعت بوده و در صورت چابک بودن، کاربران آن مجموعه را انتخاب می کنند.

لپ تاپ قسطی فوری

لپ تاپ قسطی فوری با اقساط بلند مدت و پایین ترین بهره اقساط از خدمات فروش اقساطی است که در مجموعه آی تی سیتی به عزیزمان ارائه شده و مفتخر به ارائه این سرویس هستی. این موضوع به علت بهره گیری آی تی سیتی از دو تامین کننده مالی سریع و چابک است که در امر تخصیص اعتبار و ارائه آن به کاربران بسیار سریع عمل می کنند. همچنین امکان تخصیص اعتبار و خرید آنلاین نیز خدمتی است که توسط این مجموعه ارائه می شود.

با این شیوه ما سعی کرده ایم تا کاربران حداقل زمان انتظار را داشته و در سریع ترین زمان ممکن و با اقساط با بهره پایین و البته شرایط بازپرداخت عالی، بتوانند محصولات مورد نظر خود را به سرعت و به شیوه اقساطی خریداری کرده تا ضمن رفع نیاز های خود، یک تجربه عالی و بی نظیر را در زمینه خرید اقساطی در مجموعه آِ تی سیتی کسب کرده و با افتخار در خدمت این مشتریان باشیم.

لپ تاپ اقساطی اینترنتی

لپ تاپ اقساطی اینترنتی با ثبت نام اینترنتی و پرداخت اقساط آنلاین از شرایط جدیدی است که مجموعه آِ تی سیتی برای کاربران خود در نظر گرفته تا کاربران خرید اقساطی خود را بدون نیاز به خروج از منزل انجام داده و به این شیوه بر اساس سلیقه و نیاز خود برای دریافت این اعتبار برای خرید اقساطی اقدام کرده و محصول را درب منزل خود دریافت کنند که این موضوع نیز به علت پویا و منعطف بودن مجموعه آی تی سیتی و تامین کنندگان مالی این مجموعه بوده است.

با این کار در کنار احترام به حق انتخاب مشتری، از اتلاف زمان مشتری در ترافیک شهری نیز جلوگیری شده و هزینه این حمل و نقل نیز بسیار کاهش یافته و از همه مهمتر اینکه کاربر در امن ترین و راحت ترین محیط اقدام به خرید اقساطی لپ تاپ به صورت آنلاین کرده و با حوصله می تواند پس از دریافت اعتبار اقدام به مقایسه و انتخاب مدل مورد نظر خود که سازگار با اعتبار دریافت است، خرید خود را انجام داده و محصول را درب منزل دریافت کند.

لپ تاپ اقساطی با چک

لپ تاپ اقساطی با چک و بدون نیاز به ضامن با بهره پایین اقساط از جمله شرایط خرید اقساطی است که در مجموعه آی تی سیتی برای کاربران در نظر گرفته شده تا کاربران به این شیوه و با آسانی، اقدام به دریافت اعتبار اقساطی خود کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت اقساطی از یک مجموعه معتبر و قابل اعتماد خریداری کرده و به این روش بهترین تجربه خرید اقساط را کسب کنند.

در این روش خبری از ضامن نبوده و همین موضوع، دریافت اعتبار را بسیار راحت تری و چابک تر کرده و باعث شده که کاربران در وقت خود صرفه جویی کنند. با توجه به این موضوع آی تی سیتی توانسته که با پشتیبانی تامین کنندگان مالی خود، اقدام به ارائه اعتبار اقساطی برای خرید طی مدت زمانی بسیار کوتاه کرده و بهترین شرایط بازپرداخت را برای کاربران فراهم ساخته تا بهترین تجربه خرید به دست آید.

لپ تاپ اقساطی ایسوس ( لپ تاپ Asus قسطی )

لپ تاپ اقساطی ایسوس ( لپ تاپ Asus قسطی ) به صورت چک و اقساط بلند مدت با بهره پایین خدمتی است که توسط مجموعه آی تی سیتی برای طرفداران و کاربران این برند محبوب تایوانی در نظر گرفته شده است تا بهترین شرایط خرید اقساطی لپ تاپ این برند فراهم شود. این امر با برنامه ریزی و ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز توسط آی تی سیتی محقق شده تا کاربران بهترین تجربه را کسب کنند.

برند ایسوس با گستره زیادی از محصولات مختلف و متنوع در رده های قیمتی متنوع، یکی از محصولات محبوب بازار و انتخاب اول بسیار از کاربران بوده و خرید اقساطی لپ تاپ ایسوس نیز یکی از شرایط محبوب میان کاربران بوده که آی تی سیتی با ساده سازی و بهبود این امکان، سعی کرده تا بهترین تجربه را برای کاربران فراهم شده تا خریدی آسان و شیرین را تجربه کرده و همچنین بهترین شرایط پرداختی با بهره پایین برای کاربران در نظر گرفته شود.

لپ تاپ اقساطی لنوو ( لپ تاپ Lenovo قسطی )

لپ تاپ اقساطی لنوو ( لپ تاپ Lenovo قسطی ) بدون ضامن و تنها با دسته چک و اقساط بلند مدت برای طرفداران وکاربران این برند معروف در مجموعه آی تی سیتی در نظر گرفته شده است که همین موضوع باعث می شود خرید اقساطی لپ تاپ لنوو برای بسیاری از کاربران به یک خرید راحت و آسان تبدیل شده و توانایی تهیه لپ تاپ های این برند برای افراد بیشتری فراهم شده تا از کار با آن لذت ببرند.

لپ تاپ لنوو با توجه به گستردگی مدل ها و همچنین خدمات پس از فروش گسترده ای که در ایران دارد، از محصولاتی است که همه کاربران را می تواند به سمت خود جذب کرده و همین موضوع بحث فروش بالایی را برای این برند رقم زده است و تقاضا برای تهیه این دستگاه به صورت اقساطی بالای بوده و در آِ تی سیتی شرایط مناسبی برای این امر فراهم شده تا کاربران با اعتماد و همچنین خیالی آسوده اقدام به خرید اقساطی لپ تاپ لنوو کنند.

لپ تاپ اقساطی اچ پی ( لپ تاپ HP قسطی )

لپ تاپ اقساطی اچ پی ( لپ تاپ HP قسطی ) به صورت اقساط بلند مدت و خرید اقساطی آنلاین یکی از شرایط مناسب خرید این برند مطرح در بازار ایران بوده که مجموعه آی تی سیتی افتخار ارائه آن را به کاربران این برند محبوب در بازار ایران دارد. در این مجموعه سعی شده تا شرایط مناسب و مستقیم ( بدون پیچیدگی ) فراهم شود تا کاربران به سادگی بتوانند از این امکان استثنایی بهره مند شده و با شرایطی کم نظیر و فوق العاده اقدام به خرید اقساطی لپ تاپ اچ پی کنند.

برند اچ پی که برندی آمریکا است، تولید کننده انواع لپ تاپ های کاری، اداری و مخصوص بازی است که طرفداران خاص خود را داشته و تنوع بالایی نزی دارد. به همین دلیل خرید اقساطی این لپ تاپ نیز در ذهن کاربران حضور داشته و آی تی سیتی با افتخار شرایطی را برای این خرید فراهم کرده تا بهترین تجربه خرید اقساطی محصولات این برند برای کاربران رخ دهد.

لپ تاپ اقساطی MSI ( لپ تاپ ام اس آس قسطی )

لپ تاپ اقساطی MSI ( لپ تاپ ام اس آس قسطی ) با دسته چک و بدون نیاز به ضامن با بهره پایین و سود بلند مدت یکی از بهترین شرایط خرید لپ تاپ اقساطی ام اس آی را برای کاربران رقم زده است. این خدمت که در مجموعه آی تی سیتی ارائه می شود، یکی از بهترین روش ها و البته سریع ترین خرید اقساطی دستگاه است که در مجموعه های فروشگاهی ما ارائه شده و کاربران می توانند از این سیستم بهره ببرند.

لپ تاپ MSI از برند های مطرح و محبوب بازار بوده و به همین دلیل کاربران زیادی به دنبال خرید اقساطی لپ تاپ ام اس آی بوده که آی تی سیتی نیز این شرایط را برای کاربران فراهم ساخته تا بتوانند این امر را به صورت بسیار راحتی انجام دهد. با ساده سازی شرایط دریافت اعتبار اقساطی، آی تی سیتی سعی کرده تا خرید اقساطی را به راحت ترین راه برای کاربران تبدیل کرده و با شرایط خاص و ساده شده، بهترین تجربه خرید برای کاربران را رقم زند.

لپ تاپ اقساطی اپل ( لپ تاپ Apple قسطی )

لپ تاپ اقساطی اپل ( لپ تاپ Apple قسطی ) بدون نیاز به سفته و ضامن با بهره اقساط پایین و بازپرداخت بلند مدت از شرایط فروش لپ تاپ اقساطی اپل است که با همکاری آی تی سیتی و تامین کنندگان مالی رخ داده تا طرفداران محصولات این شرکت قادر به تهیه لپ تاپ های آن با بهترین شرایط اقساط و آسان ترین خرید قسطی بوده و تجربه جدید و دلنشینی را کسب کنند.

در آی تی سیتی سعی شده تا محصولات لپ تاپ اپل به صورت گسترده و با قیمت مناسب موجود بوده و شرایط فروش اقساطی مناسبی را برای آن در نظر گرفته تا کاربران اکوسیستم اپل قادر به تهیه لپ تاپ این برند با بهترین قیمت و مناسب ترین شرایط اقساطی و البته بهترین تجربه خرید بوده و بهترین تجربه ممکن را برای این کاربران خلق کنیم تا آِ تی سیتی به عنوان یک مجموعه پویا و سریع و قابل اعتماد در ذهن این کاربران نقش بندد.