فروشگاه آی تی سیتی

درباره آی تی سیتی

بعد از ۲۰ سال تجربه موفق مدیران شرکت آیسو سیران کیش در بازار لوازم دیجیتال این بار با برند آی تی سیتی با شعار تحولی در بازار دیجیتال آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشیم. هدف مجموعه ای تی سیتی ایجاد پلتفرمی آنلاین برای مشاوره قبل از خرید و خرید مطمئن و بدون واسطه می باشد. امید آن است که با همراهی شما عزیزان در این هدف پیشتاز باشیم.

شرکت آیسوسیران کیش با ۱۴ شعبه در تهران یکی از بزرگترین فعالان این حوزه میباشد و ارائه بهترین خدمات به مشتریان جز اصلی ترین اهداف شرکت میباشد. دفتر مرکزی ای تی سیتی در مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ واقع می باشد.

آدرس

شعبه مرکزی

مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه اول واحد ۱۰۳ 

مشتریان عزیزی که قصد خرید حضوری از ای تی سیتی را دارند می توانند از مشاوره کارشناسان خبره این فروشگاه استفاده کنند. یکی از ویژگی های فروشگاه ای تی سیتی مشاوره تخصصی می باشد که در حوزه های مختلف انجام می شود.

وب سایت آی تی سیتی

درباره وب سایت آی تی سیتی

جهت خرید از سایت آی تی سیتی می توانید از نقد و بررسی محصولات استفاده کنید تا بهترین تصمیم را در زمان خرید داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های وب سایت ای تی سیتی، ویدیو نقد و بررسی محصولات می باشد که در تصمیم گیری به شما کمک میکند. علاوه بر تمام این موارد امکان تماس تلفنی و یا حتی تماس تصویری با کارشناسان ای تی سیتی فراهم است تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم. تمام تلاش ما بر آن است که پلتفرم خرید آنلاین مطمئن را ایجاد کنیم تا به راحتی با چند کلیک خرید خود را از بین هزاران محصول انجام دهید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

مشاوره تلفنی

خانه
حساب کاربری من
0 علاقه مندی